Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek megerne 35 ezer...

Szerintetek megerne 35 ezer forimtot egy 4 napos utazas a CERN reszecskegyorsitohoz?

Figyelt kérdés
Szivesen mennek, de nem igazan erzem, hogy a megszerzett tudast hasznosithatnam barhol is. Raadasul ennyiert:D
2017. jan. 10. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb az utazás és a szállás ára, annak is elég alacsony. 4 napra nem tudásért mennél oda, hanem kirándulni.

Nekem a magam részéről tetszett, de aztán ki udja, te hogy éreznéd magad.

2017. jan. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még egy fizikában nem is jártas személyt is lenyűgözne a CERN részecskegyorsító monumentalitása.


Ha pedig fizika szakos vagy akkor meg pláne. Biztos sok érdekességet is elmondanak egy ilyen utazás során, mint az "isteni részecske" felfedezése.


Mellesleg egy ilyen utazás nem csak teljesen a részecskegyorsítóról szól, mellette lesz szállás is, szabadprogram és Svájc ezen része minden bizonnyal gyönyörű is. 35 ezer forint egyáltalán nem sok egy svájci 4 napos szállásért, utazásért.


Szerintem használd ki a lehetőséget.

2017. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
35 ezerért még sátorozva sem jutok ki Svájcba, szóval szerintem menj.
2017. jan. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsit is érdekel, akkor feltétlenül!
2017. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi sracok. Fizikahoz max annyi kozom lesz, hogy mernokinfot szeretnek tanulni, ha osszejon az egyetem. A csillagaszati resze erdekel. De megyek:)
2017. jan. 10. 22:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Volt szerencsem jarni ott. Menj el! Jo elmeny.
2017. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!