Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik 3 kötvállt válasszam...

Melyik 3 kötvállt válasszam ezek közül és miért? (Corvinus)

Figyelt kérdés

1.Gazdszoc

2.Gazdpsziho

3.EUs ismeretek

4.EUs belső piac

5.Bevezetés a politikatudományba


A hasznosság a fő szempont illetve, hogy mennyire nehéz.



2017. jan. 15. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

ebben a facebook csoportban keress rá a tárgyakra, sok hasznos infót megtudhatsz:

[link]


a gazdpsziho és a gazdszoc elég jó. Előbbiből a vizsga is potya. Érdekes maga a téma is. Bevpol 6 kreditért elég jó, mert csoportos munkák vannak javarészt. Az EUs első piacról nem hallottam még :DD

EU ismeretekre kell tanulni, de csak vizsga van


Egyiket se vettem fel mert én K karos vagyok, nincsenek kötválljaim. Csak hallottam róluk ezt-azt

2017. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen szakon tanulsz? Hanyadéves vagy?


Én még nem járok a BCE-re, csak érdeklődök.


Ezek egy részét angolul is felveheted igaz? És akkor Erasmusos illetve külföldi full time képzésen tanuló hallgatókkal együtt tanulod?


A bevezetés a politikatudományba is előadás, nem? Akkor hogyhogy csoportos feladatok vannak?

2017. febr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!