Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen gimi a Könyves Kálmán?...

Sens0r kérdése:

Milyen gimi a Könyves Kálmán? (bp) Jók a tanárok, vannak szép lányok? Milyen felvételivel, illetve átlaggal vesznek fel?

Figyelt kérdés
Aki oda jár, megköszönném ha válaszolna. :)

2017. jan. 17. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem oda járok, de úgy tudom, kerületi viszonylatban, a Babits különbnek számít. Egyébként a Könyves ősrégi építmény, ennek nyilván vannak hátrányai pl. kényelmi szempontokból.
2017. jan. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Újpesten két erős gimi van: a Babits (szerintem is ez a jobb) és a Könyves. De ha az az egyik fő szempont, hogy vannak-e szép lányok, akkor egyiket sem ajánlom...
2017. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

A Könyves főépülete régi, de több része fel lett újítva. A tanárok nagyon rendesek, mármint ha te is normális vagy... Aki nem tanul, aki nem adja meg a tiszteletet, aki nem igyekszik, az ne csodálkozzon. Az minek megy egyáltalán gimibe? Szóval ha 4,5 fölötti az átlagod, és hajlandó vagy rendszeresen tanulni, akkor érdemes oda menned. Ha csak lazítanál, buliznál, akkor menj inkább gyengébb suliba, van elég.


A lányok ott a legszebbek egész Budapesten! :))))

2017. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Én Könyveses vagyok, a tanárok nagyrésze nagyon jófej és kedves, bár itt is megtalálhatóak azok akikkel az órák nagyon unalmassá válnak. Szép lányok itt is megvannak, bár nem értem ez miért szempont gimi választásnál :D Felvételi és átlagról nem tudok sok mindent, mert nem most lettem felvéve, de csak akkor gyere ide ha nincs sok bajod a tanulással, mert azok akik nem annyira szorgalmasok azok nem feltétlen fogják bírni az iramot. Utóbbi függ attól hogy 6 évfolyamos vagy 4 évfolyamosra jelentkezel, de ugyanúgy kell tanulni, csak kis különbségek vannak. Én mindenképp ajánlom, a DÖK folyamatosan csinálja a nagyon jó programokat és a diákélet is nagyon jó. Negatívuma a sulinak az épület, eléggé rossz állapotban vannak a termek és a mosdók, bár ez csak az én szerény véleményem :)
2017. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Hogy milyen felvételivel, milyen átlaggal vesznek fel, az teljesen attól függ, hogy a többiek milyen átlagot meg milyen felvételit tudnak felmutatni. Miért nem egyértelmű ez?


Ha meg lenne szabva előre, hogy pl. mi csak 4,8 feletti átlagúakkal állunk szóba, akkor esetleg nulla darab diák lenne az induló osztályokban, tehát semmi értelme előre bármi ilyet mondani. Ha csak csupa 3,2-es átlagú diák közül választhat az iskola, akkor azok közül fog választani. Ha mindenki, aki oda jelentkezik, csak max. 3 pontot írt a felvételin, akkor 3 ponttal fognak felvenni X db osztályra való embert.


Aki arra kíváncsi, hogy tavaly mi volt, az nézzen utána, hogy tavaly milyen átlagokkal meg felvételivel jutottak be, akik bejutottak. De az még mindig semmit sem mond erről az évről.

2017. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!