Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt már valaki úgy, hogy az...

Volt már valaki úgy, hogy az összes vizsgáját betegen csinálta végig a vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés

10 vizsgám volt, az összesre betegen, lázasan és hasmenéssel kellett mennem, egyszer közbe jött egy mandulagyulladás is.

Emiatt nem kapok ösztöndíjat, mert nem a legjobbak lettek. Pluszban a tanárok is beszólogattak, mikor egyikre nem tudtam menni, mert a wc-hez voltam kötve, biztos nem tanultam.


2017. jan. 18. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Apám az orvosira járt, amikor azért kellett vizsgákat halasztania, mert elkapott egy vírusos gyerekbetegséget, amin korábban persze nem esett át, és kb. nem tudott felkelni az ágyból. Hiába vitt orvosi igazolást, körberöhögték, hogy jobbat is kitalálhatott volna:S

Ne szívd mellre, az a lényeg, hogy nem kell halasztanod!

2017. jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De legalább meglett
2017. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!