Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egyetemen teljesítettem...

Ha egyetemen teljesítettem egy tárgyból a vizsgát, de én javítani szeretnék, de ha véletlenül nem sikerül a javító, akkor érvénytelen az előző, sikeres vizsga? Előre köszönöm a megtisztelő válaszukat!

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Pont úgy van, ahogy leírtad.
2017. jan. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2017. jan. 18. 23:51
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Érdeklődj utána a tanárnál, nálunk néhány tárgynál van olyan, hogyha átmentél a vizsgán de javítani akarsz de a másodikon megbuksz megtarthatod az első jegyet. Ha csak rontasz akkor automatikusan a rosszab kerül be. Viszont elég kevés tanár ilyen elnéző, 2-3 lazább tárgynál engedték viszont. Melyik egyetem amúgy? Hátha tudok segíteni :)
2017. jan. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
71%
Tanár és egyetem függő. Ha nem hajtassz az ösztöndíjra, feleslegesen ne menj még egyszer, nics jobb jegy a kettesnél, csak szebb :D
2017. jan. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Igen, akkor gyakorlatilag buktad a tárgyat.

Nálunk legalábbis így van, és mindenkinél akit ismerek, de nem tartom kizártnak, hogy egyes egyetemeken más legyen a rendszer.

2017. jan. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Hány embert láttam én már javítóvizsgán bukni!

Ne kockáztass!

2017. jan. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
A tanulmányi és vizsgaszabályzatban pontosan levan írva hogy ilyenkor mi a helyzet.
2017. jan. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszát! Sikerült kettesről négyesre javítanom! Ugyanis megalázva éreztem magam egy diploma után, amely tartalmazott gazdasági ismereteket, közgazdaságtanból kettest kapni, de szerencsére sikerült javítani, megérte vállalni a bukás kockázatát! :)
2017. jan. 20. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!