Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne izgulja...

Mit csináljak, hogy ne izguljak a felvételi miatt vagy mi az amivel segíthetek magamon hogy jól sikerüljön?

Figyelt kérdés
2 nap múlva felvételi és rettentően izgulok. Próbáltam magamat lenyugtatni, hogy biztos sikerülni fog hisz nagyon sokat gyakoroltam/gyakorlok rá de nem megy. Mit csináljak? Hallottam hogy a felvételi előtt szőlőcukrot kell enni mert az serkenti az agyat. Igaz ez? És még mik vannak amik segítenek? Válaszokat előre is köszi! 14/L

2017. jan. 19. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már a legtöbbet azzal teheted, ha megpróbálsz megnyugodni. Már megtetted a legtöbbet, amit tehettél, és hidd el, jó érzés lesz letudni. A szőlőcukor jó ötlet, és ne hanyagold el közben az ivást se. Fontos, hogy az előtte lévő napon korán feküdj le aludni, hogy friss és kipihent legyél. :)
2017. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak bízz magadban! Ha gyakoroltál, akkor mennie kell. Fontos a nyugalom, mert az idegesség sokat rátesz... egyik barátnőm is felvételizik (meg én is) és ő vele az a baj, hogy nagyon hamar beparázik és akkor máris elfelejt mindent, pedig tök okos. Fontos, hogy előtte napokban sokat aludjál, kipihent legyél. A felvételi előtt egyél egy kis csokit, igyál sokat. Legyen önbizalmad! :) Mondogasd magadban, hogy úgyis menni fog, hamar túl leszel rajta. Szorítok neked!!!
2017. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm #1 és #2 válaszoló megfogadom a tanácsaitokat nagyon sokat segítetek higgyétek el ezekkel a szavakkal! És #2 én is szorítok neked és a barátnődnek is!
2017. jan. 20. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük!:) #2-es voltam
2017. jan. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!