Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vagyok tul jo tanulo,...

Brutal Modz kérdése:

Nem vagyok tul jo tanulo, magyarbol, toribol 3as vagyok, angolbol, matekbol, infobol 4es 5os. Infos gimibe szeretnek menni. Van eselyem?

Figyelt kérdés
7.es vagyok, nem a legjobb tanulo es informatikai gimnaziumba szeretnek bejutni. Toribol, es magyarbol 3as vagyok, angolbol 4es,matekbol es informatikabol 5os vagyok. Az lenne a kerdesem, hogy van e eselyem bekerulni informatikai gimnaziumba? Ev vegere szeretnek 4es lenni amibol rontottam, de ha csak 3as leszek, attol meg van eselyem ra?

2017. jan. 19. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, van rá esélyed. Ha olyan szakkozepbe mész ahová nem iratnak központi írásbelit akk jó eséllyel felvesznek, ha kell, akkor pedig ügyesen kell megírni az írásbelit. Amugy a tori irodalom infón nem fog kelleni, szóval mondhatjuk h a fontos tárgyakból vagy jó
2017. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van. Az informatika a gondolkodás egyik tárgya, és ahogy látom, te matekból és infóból is 5-ös vagy, úgyhogy ne aggódj, van esélyed. :)
2017. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!