Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségire elég a 3 alaptárgy...

Érettségire elég a 3 alaptárgy, egy nyelv és az informatika?

Figyelt kérdés
Eddig így hallottam erről, de most mondtak egy olyat, hogy kötelező egy természettudományos tárgy, és az informatika nem az.

2017. jan. 20. 14:41
 1/4 anonim válasza:
54%
Hat en tavaly erettsegiztem, akkor volt magyar, tori, matek (ugye a 3 alap), angol, meg a plusz egy, ami szabadon valaszthato lett volna, csak mivel kozgazdasagra jartam az volt 5. targynak kotelezoen. De most hogy az uj erettsgi rendszerrel ez mennyiben valtozott arrol foglamam sincs.
2017. jan. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk van, akinek a választottja a második idegen nyelv, vagy éppen a tesi. Mehetsz infóból, nem kötelező természettudományból.
2017. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!!
2017. jan. 21. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen terv évekkel ezelőtt, meg olyan is, hogy 300-ra emelik a min pontot, de egyiket se valósították meg. Csak a felvételin számítják bele az egyik ttud. tárgy utolsó két évvégi jegyeit.
2017. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!