Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek Kb. hogy sikerült az...

Nektek Kb. hogy sikerült az írásbeli? (8. -os)

Figyelt kérdés
Én a Debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumba szeretnék menni , ott kb. hány pontnak kéne lenni magyarból és matekból?

2017. jan. 21. 17:15
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem nem lett valami fényes. A matek 25 körül van, a magyar 45 körül. Nem tudom mennyi lesz az átlag, de remélem azért nem számít ez olyan rossznak, és talán felvesznek oda ahova menni szeretnék. Azt hogy hány pontnak kéne lennie az függ ugye az átlagtól is.
2017. jan. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hát, a magyar jó lett, 35-40 pontosra számítok. Matek...hát, nehéz volt, eléggé elrontottam, 25 pontnak már örülök, de 20-ra számítok.
2017. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
A 8-os sehogy, ugyanis nem 8-os vagyok.
2017. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70-75 ponttól lehet ESÉLYED.
2017. jan. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a fazekasba akarok menni a francia kéttannyelvűbe. Körülbelül 70 pontom lett.
2017. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!