Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Központi felvételi, na hogy...

Központi felvételi, na hogy sikerült?

Figyelt kérdés
A matek szerintem nagyon nehéz volt. Ti hogy vagytok ezzel? Nektek jól ment? Elég jó iskolába szeretnék tovább menni és félek, hogy a matek miatt nem vesznek majd fel... Ki van még velem egy cipőben?

2017. jan. 21. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Jól ment, matekom 45 pontos lett, magyarom 39.
2017. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nálam ugyanez. Nem kell rajta rágódni. Ha nem vesznek fel oda, ahová szeretnél menni, akkor nem vesznek fel. Már nem tudsz mit kezdeni vele, sikerült ahogy sikerült. Ha mindent megtettél az a pontszám is elég lesz, hidd el. Ne zuhanj össze egy központi miatt, az élet megy tovább! Fel a fejjel!
2017. jan. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok mint te.

A matek miatt bukom szerintem el :/

És nekem is egy nagyon jó gimnázium a cél. Én mindent megtettem,már nem tudok javítani rajta :/

2017. jan. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pinczel Csanád válasza:
Én 25 pontos matekot írtam és 39 pontos magyart de nagyon sokat buktam azért mert nem néztem át mégegyszer 4 pontot oyan lazán vesztettem matekon hogy nem értem magam miért nem néztem át fél percbe.
2017. jan. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én a magyart megírtam nagyon jóra de az az érzésem,hogy a matek a tavalyinál sokkal nehezebb volt idén.

remélem nem buktam sokat.

2017. jan. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
38-40 kb mindkettő.De ne búsuljatok, mert sokaknak rossz lett, úgyhogy lentebb lesznek a ponthatárok biztosan. Sok sikert mindenkinek a továbbiakban :)(ha a Szent Lászlóba jössz írj :)
2017. jan. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rémesen sikerült, remélem azért meglesz a 70 pont, mert erős gimit néztem ki!
2017. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a magyar jól sikerült, 44 pont lett, de a matek szerintem is nagyon nehéz volt, az csak 26 pont. Remélem, a szóbeli jó lesz.

Te hová jelentkezel? Hol, és melyik iskolába?

2017. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!