Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak szerintem volt az idei...

Csak szerintem volt az idei matek központi nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Nagyon sok matekot megoldottam (kb 10-et) gyakorlásként, mind 40 fölött volt. Ma pedig megírtam élesben, és 35 pont alatt lett kb. Nem izgultam meg semmi nyomás nem volt rajtam, a magyar viszont 45 fölöttire sikerült, az meg szerintem könnyű volt. Szerintetek?

2017. jan. 21. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Bár a magyarban is rontottam párat.
2017. jan. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, minden évben ez van. Ott nyilván stresszesebb a szitu, mégha nem is izgultál azért ott a tudat hogy ennek van valami kis tétje. Felvételi után mindig ez van, "megoldottam X évre visszamenőleg de ez idén bezzeg nehezebb volt"... Én is így voltam vele anno, azóta is minden évben ez van. Érdekes mód mindig a szegény matekot szídják. :) Majd ha lecsengett a dolog, felvettek stb. utána megnézed rájössz, hogy nem igazán volt nehezebb. Ha tényleg minden évben igaz lenne, hogy az aktuális évben nehezebb a matek akkor az feltűnt volna neked is amikor gyakoroltál.

Amúgy élesben sokaknak rosszabb, nagyon kevés aki ugyanazt a pontszámot hozza vagy éppen jobbat az aktuális felvételin.

Anno nekem is rosszabb lett a matek, (asszem olyan 23 pont körül volt az országos átlag nekem meg 32 körül lett), a magyar meg max pontos volt (annak meg 35-37) fele volt az átlaga. Nem szoktak túl jók lenni, csak senki se jön ide dicsekedni a 15 ponros matekkal. :) A lényeg hogy az átlagnál legyél jobb és akkor jobb az esélyed bejutni

2017. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem könyebb volt mint eddigiek. Nekem ismeretség okán biztos helyem van/volt, hogy hova megyek tovább ezért nem is igazán "gyakoroltam" 2-t csináltam meg egyik 34 másik 38 pontos lett ez meg 43 (matek).
2017. jan. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!