Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet csak 1 tantárgyból újra...

Lehet csak 1 tantárgyból újra érettségizni vagy mindből kell?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy estin tanultam munka mellett. Ennek az eredménye az lett hogy a magyart, irodalmat hanyagoltam (bioszból is épp hogy kettes lettem) viszont a magyar irodalomból meg is buktam... Pót érettségizni sajnos nem tudtam. Az lenne a kérdés, hogy ha idén érettségizni szeretnék, akkor MINDEN tantárgyból újra kell, vagy elég csak abból ami nem sikerült? Előre is köszi



Tovább tanulás miatt szükségem van az érettségire, ezek a tantárgyak nem fontosak hozzá, gondoltam összejön belőlük a kettes... becummantottam.



2017. jan. 22. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező újra az egész, elég csak a magyart újraírni.
2017. jan. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Csak ami nem sikerult abbol kell.

De tehetsz javito erettsegit is , de az koltseges dolog...

2017. jan. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit értesz pót érettségi alatt?


Egyébként elég abból, mai nem sikerült.

2017. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak a magyarból buktál, akkor van a fiókodban egy törzslapkivonat, amelyen rajta van a másik négy tantárgy érvényes érdemjegye. Ezt kell leadni a jelentkezéseddel együtt. A határidő február 15. Ha az eredeti érettségid ingyenes volt, és most akarsz először javítani magyarból, akkor most még ez is ingyenes lesz, de a második javításért már fizetni kell. A jelentkezési lapra a magyarhoz azt kell beírni, hogy javító, a többi tárgyból nem kell érettségizni. A magyarban nyelvtan és irodalom egyben van.

Pótérettségi nem létezik, javítóérettségit kell tenned a rendes érettségi vizsgaidőszakban.

2017. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!