Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biológia és kémia középpel...

Biológia és kémia középpel van esélyem hogy felvegyenek biomérnöknek, élelmiszer mérnöknek vagy diagnosztikai képalkotónak?

Figyelt kérdés

Eddig emeltezni szerettem volna mindkettőből, de megfutamodtam, úgy èrzem ez nekem nem fog menni. Azt szeretnèm kèrdezni, hogy nyelvvizsga ès egyèb verseny eredmènyek nèlkül van esèly rá?

Nem tudom az èrettsègit előre milyen lesz. Viszont az biztos, hogy a tavaly evvegi jegyeimre viszem a max pontot a mostanira pedig elèg valószinű, hogy a matekom nègyes lesz ès lehet a kèmiám is. (Èvvègi jegy)



2017. jan. 22. 13:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Debreceni Egyetemet szeretnèm mindhárom esetben. *
2017. jan. 22. 13:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld csak a bioszt emelten, azt relatív könnyű mondjuk 70 százalék fölé megírni, és akkor garantáltan felvesznek.
2017. jan. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom. Ha ennyire "félsz", mi lesz az egyetemen? Fogd fel úgy, hogy "kinek megy, ha nekem nem"? Ha jó jegyeid voltak, ez érdekel nem lesz olyan vészes! Plusz az a +50 pont is jól jön, nekem elhiheted!
2017. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Simán, élelmiszermérnökire jó a matek+nyelv is például..
2017. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!