Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2 hetet dolgoznék diákként....

2 hetet dolgoznék diákként. Vajon felvennének?

Figyelt kérdés

Két hét múlva kezdődik a következő félévem. Vajon ilyen rövid időszakra felvennének dolgozni valahová diákként?

Ha elkezdődik az egyetem akkor huzamosabb ideig nem tudok mellette melózni,egyelőre.



2017. jan. 23. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2017. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Főállásban nem, diákmunka közvetítőn keresztül simán. Csinálhatsz olyat hogy betanulsz pénztárosnak most dolgozol 2 hetet aztán azt tudod alkalmi munkában is folytatni utána, de gyárba is mehetsz, fél óra amíg elmondják hogy mit válogass vagy egy gépen milyen gonbokat nyomogass. Aztán ha tudsz mehetsz később is de most bevállahatsz 2 hetet egyhuzamban. De csak diákszövetkezeten keresztül megoldható így.
2017. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi.

Diákszövetkezeten keresztül mennék,pénztárosi és gyári munkában is van tapasztalatom,szóval nem kéne betanítani.

2017. jan. 23. 12:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az új helyen másabbak szoktak lenni a gépek, max gyorsabban ledarálják mint alapból. Én is voltam pénztáros egy boltban, majd egy másik helyen másmilyen volt a pénztárgép, kell egy kis idő megszokni. De ha már van tapasztalatod akkor pl melodiakon keresztul siman mehetsz igy dolgozni.
2017. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!