Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A "ponthatár" ezen az oldalon...

A "ponthatár" ezen az oldalon konkrétan mit jelent? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok, jövőre leszek végzős, és szeretnék Szeged mérnökinformatikusnak tanulni, az oldalon amit linkeltem a táblázat jobb oldalán található egy "ponthatár" oszlop, és ott ilyen 50-80 as szám található, ez konkrétan azt jelenti hogy ez volt a minimum amit/akit felvettek? Annyira nem vagyok tisztában a pontszámítással, de én úgy tudtam hogy 480 a ponthatár, felvi.hu pontszámítóján is 480 a max. Ezért is érzem kicsinek ezt az 50-80 -at.


Másik kérdésem hogy nem találom a ponthatárok között a mérnökinformatikus kart, amikor ittvan ( [link] )

Másik kérdésem tehát, hogy vajon miért nincs ott? (bár programozó informatikus is érdekel, e kettő között vacillálok :) )


Előre is köszönöm a válaszokat !


2010. máj. 9. 21:53
 1/8 A kérdező kommentje:
SZTE-n*
2010. máj. 9. 21:54
 2/8 anonim ***** válasza:
Az mesterképzésen annyi az 50-80 pont, ott a maximum a 100, teljesen másképp kell számolni.
2010. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A táblázat, amit nézel, nem neked való! Ez a MESTERKÉPZÉS TÁBLÁZATA, ld. második oszlopban az M-betűket.
2010. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az első linked a mesterképzéseket(MA) mutatja, a második pedig az alapképzésket (BA)

hol is leszel végzős jövőre? az egyetemen vagy szakközépben/gimiben?

2010. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szakközép
2010. máj. 9. 23:24
 6/8 A kérdező kommentje:

felvi.hu -> Ponthatárok 2010 -> SZTE -> SZTE-TTIK

és ide hoz :(

de akkor a ... nem mesterképzés ponthatárait hol találom?


köszönöm a válaszokat :)

2010. máj. 9. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:
amit belinkeltél, azok februárban induló keresztféléves szakok
2010. máj. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

itt találod a tavalyi ponthatárt, az idei még nincs meg. És ezen az oldalon vissza tudsz keresni, hogy mennyi volt régebben a ponthatár. Sok sikert:)

2010. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!