Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért mit kaphatok? Iskolával...

Ezért mit kaphatok? Iskolával kapcsolatos.

Figyelt kérdés
Szóval egy pályázat keretében osztálykirándulásra mentünk 5 napra külföldre és előtte be kellett menni egy ismertetőre kötelezően kora este egy hétköznapon. Akkor be is mentünk elmondták minden érdekes volt stb. elengedtek semmit nem kellett csinálni. Most hogy megvolt a kirándulás élmény beszámolót kellett tartani pár embernek (amibe nem voltam benne), de ugyanúgy egy hétköznap (kedd 17:00) kor kellet visszamenni hogy meghallgassuk ezt (szülőnek gyereknek kötelező egyaránt). Na most én úgy voltam vele hogy mi a fenének hallgassak mert egy élménybeszámolót ha alapból ott voltam és emlékszem én is, semmi értelme szóval nem mentem el. (Szüleim dolgoztak szóval amúgy sem tudtak volna elmenni). Ami viszont most más volt az előző alkalomhoz képest az az, hogy alá kellet írni egy lapot , hogy tudast ott voltál. Az osztálytársam aki ott volt, azt mondta holnap megkeresik azt aki nem volt ott. Szerintetek mit kaphatok? Csak leszidnak vagy esetleg intőt adnak?

2017. máj. 23. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, emiatt nem kell aggódni. Nem fogsz kapni semmit. Max megkérdezik, hogy miért nem tudtál eljönni és utólagosan aláíratják veled a papírt. Vagy ha már tudod, hogy úgyis fel fognak keresni, akkor te is elmehetsz a tanárhoz bocsánatot kérni, hogy nem voltál ott. Ki is találhatsz valamilyen indokot, hogy a szüleiddel el kellett mennetek valahova vagy hogy családi program volt, stb.

De intőt emiatt nem adhatnak.

2017. máj. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit bepánikoltam ,hogy őszinte legyek. Sokat segítettél!
2017. máj. 23. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!