Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu-n regisztrációkor...

A felvi.hu-n regisztrációkor nem lehet valahova beírni a felvételi azonosító számomat? Tavaly be lehetett.

Figyelt kérdés

Mert így csak kiírkál ilyeneket, hogy még nincsenek fent az adataim rendszerben, dehát honnan a bánatból akarná tudni az adataimat egy mail cím alapján?? Ráadásul még aktiváló linket se küldenek a címre, akkor meg bárki beírhatja az e-mail címemet... (Bocsi, ha ez nem érthető annyira, csak nincs kedvem ezt kifejteni :D Am.is lényegtelen) Szóval tavaly is úgy volt, hogy be kellett írni az azonosító számot, és onnantól kezdve megjelentek az adataim, jelentkezéseim, stb, meg minden, dehát most sehol nem találom, hova lehetne beírni, csak viszi a magáét, hogy nincsenek még fent az adataim :S Vagy még senkinek az adatai nincsenek fent és emiatt még el se indult a rendszer? Vagy mi van most? :S


Bocsi, mégegy kérdés, nincs kedvem egy órát várni :$ Ugye ti se találjátok a "Kérvénytár" menüpont alatt a sorrendmódosításhoz szükséges kinyomtatható lapot? Vagy csak én vagyok ilyen béna? :S


Köszi :)


2010. máj. 21. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám vele. Nincs fent adatom sem.

+ Én sem találom azt a nyomtatványt.

Remélem, hogy még csak nem rakták fel.

2010. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért lehetnének gyorsabbak is. Nem értem mit kell ezzel vacakolni, már rég fent kéne lennie. Nekem is ezt írja ki.
2010. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanez a problémám, fogalmam sincs, régen lehetett ilyet, de most már nem tudom hogy....
2010. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:S :S
2010. máj. 22. 15:13
 5/5 anonim válasza:
Bejelentkezes utan a felvi.hu-n van olyan hogy Pontjaim a jobb felul, ott van
2010. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!