Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem csinálom végig a nyári...

Élekfj kérdése:

Ha nem csinálom végig a nyári kötelező gyakorlatot, (1 napot mentem és sírás határán voltam) akkor ha abbahagyom akkor milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

2017. aug. 8. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Évet ismételsz. Miért voltál a sírás határán?
2017. aug. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ennyi?

Vagy kapok esetleg pénzbüntetést vagy bármit?

Azért mert 3 órát kellett állnom 45C°-os sütő előtt és nem bírtam már, rosszul éreztem magam fájt mindenem.

2017. aug. 8. 00:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Neked abból a munkából naplót kell vezetned tudtommal, amit aláírva, pecsételve be kell adnod. Ha ez nem jön össze, akkor nem léphetsz át a következő osztályba, egyszerűen évet kell ismételned, és jövő nyáron csinálhatod újra megint.


Szerintem csináld végig, ne ezért a semmiért ismételj évet, kerülj új osztályba, csússzon az érettségid.

2017. aug. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs pénzbünti meg hasonló, csak így nem mehetsz a következő évfolyamba. Nekünk nem kellett semmit vezetni külön, csak egy jelenléti volt meg hogy X nap legyen meg (volt hagyva idő ugy, hogy aki beteg, nyaral annak is meglegyen a szülséges óraszám).
2017. aug. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha rosszak a munkakörülmények, akkor szólj az iskolában, hogy tegyenek át másik helyre.

Illetve gondolkozz el azon, hogy vajon neked való szakma-e a szakácskodás... Mert ha majd élesben dolgozol, akkor napi 12 órát fogsz állni a sütő/tűzhely/grill előtt.

2017. aug. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Kapd már össze magad, fel a fejjel, nehogy már egy gyakszin múljon a sulid meg a szakmád!!!! 😄 Lesz ennél csúnyább dolog is az életben, valahogy könyveld el magadban ne várj magadtól semmit, max ott vagy max hazaküldenek (de am nem fognak) alapon. 🙂
2017. aug. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát üdv a felnőtt világban. Nagyon sok embernek, sok féle szakmában (sportolóknak) ki kell bírni a 45 fokos hőséget, akár napi 10-12 órában is , szombati túlórával. Kemény, fárasztó, rosszul van az ember, de ha muszáj, akkor muszáj. Te még fiatal is Vagy. Szépen kapd össze Magad és csináld.
2017. aug. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, az ügyvezető igazgató irodájában nem lehet kezdeni.
2017. aug. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs, de melyik szakmán

vagy ?

2018. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, szakács -
2018. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!