Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült az elmúlt...

Kinek hogy sikerült az elmúlt években a magyar emelt?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha pontosan megírnátok, hogy kinek hány százalék lett (írásbeli-szóbeli külön, majd összesítve) és hogy milyenek a tapasztalatok a tanárokról, az értékelésekről? Szóbelin mik voltak az elvárások?
2010. máj. 25. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A százalékokra külön-külön nem emlékszem, csak arra, hogy az írásbelim százaláka valahol a hármas jegy sávján belül volt, a szóbelin meg egy pontot vesztettem. A javítótanár ritka szemét volt, a fellebbezésnél azt hiszem 3 pontot kaptam vissza, miközben legalább tízre számítottam. Úgy mentem el szóbelire, hogy 46 pont kell ahhoz, hogy pont 60% legyen összesen. Szerencsére meglett, azt hiszem végül 64%-ot értem el. Azóta magyar szakos vagyok, négyesnél rosszabb jegyet egy vizsgámra sem kaptam még, azt is csak azért, mert óraütközés miatt nem tudtam az előadásra bejárni. Ötödik lettem múlt hónapban az országos helyesírási versenyen. Szóval nem érzem úgy, hogy a hiba bennem lett volna.
2010. máj. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remek... nem túl jó hír! Remélem, nálam nem lesz azért ilyen gond. Rengeteget készültem, eddig minden érvelésem, műelemzésem kifejezetten jól sikerült, a helyesírásomat sem tartom rossznak... de azért jó, hogy téged felvettek oda, ahová szeretted volna!
2010. máj. 25. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

én csak pozitívan tudok róla nyilatkozni, most írtam, 84%-os lett az írásbeli, a szóbelit még nem tudom, de sztem nem lett rossz.

a szövegalkotásban jó vagyok, ott összesen 1 pontot veszítettem a verselemzésnél, a másik kettő hibátlan lett. szóval a többi pontot a műveltségi részben veszítettem, az nehéz, de sztem nem lehetetlen...

a szóbelin rendesen voltak, a végén feltettek 1-2 kérdést, de nem volt vészes, sokkal nyugodtabb, barátságosabb volt a légkör, mint amire számítottam.

szóval ne félj, tanulj mindig rendesen, és gyakorold az írást, menni fog. persze kell szerencse is...

2010. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, nem félek :) Nekem 85%-os lett az írásbelim, és a szóbelim is nagyon jól ment.
2010. jún. 13. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!