Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Abbahagyjam az egyetemet?...

Abbahagyjam az egyetemet? Vagy halasszak? VAgy egyiket se?

Figyelt kérdés

Jogi egyetmre járok, 2. éves vagyok. Levelezőn, mert van egy 2 éves kislányom. Eddig elég jol ment, de most kezdek elúszni a vizsgákkal. Már 3 tantárgyat halasztottam a 4 félév alatt. (igaz 2 most jött össze, a mostani vizsgaidőszakban, nem lesz rá idöm megcsinálni). Tervezünk még egy kisbabát, 2 gyerköccel nem tudom hogy fogom birni, igy iy nagyon nehéz. Abbahagyni viszont nagyon nem akarom, mert nem szeretnék 3 müszakba visszamenni dolgozni. Csináljam igy, hogy annyi vizsgát teszek le amennyi erőm van, és esetleg 5 év helyett 6 évig járok egyetemre vagy halasszak? Nem tudom késöbb könnyebb lesz e..

Van valaki hasonlo helyzetben?


2010. máj. 31. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegyél le annyi vizsgát, amennyit tudsz és ne parázz rajta, max ráhúzol a végén még egy félévet. Ha halasztassz, sokkal nehezebb visszamenni (se kedved, se semmi nem lesz), és ugye nem haladsz előre. Inkább kevesebb vizsga, de folyamatosan, mint hogy kihagyj!


És szurkolok, hogy összejöjjön a 2. baba! :)

2010. máj. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen aranyos vagy! Én is ugy látom, hogy ez a legjobb megoldás, csak maximalistaként nehéz elfogadnom, hogy nem lehetek tökéletes feleség, anya, háziaasszony, és diák.
2010. máj. 31. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:

én nappalis közgazdász vagyok, kicsit most énis elúszta ma vizsgákkal, 4et nemtudok teljesíteni az idén, max lesz 20 kreditem, de nemtudok mit tenni, sajnos összejöttek a dolgok. Szerintem ráhúznod sem kellesz később, csinálj meg annyi vizsgát amennyit tudsz, aztán max több tárgyat veszel fel köv évbe, és megpróbálod akkor teljesíteni :)

Belehet hozni a lemaradást!

2010. máj. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!