Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az eü vizsgán mennyire szigorú...

Az eü vizsgán mennyire szigorúak? Ha nem pontos a húzott kérdésre a válasz, akkor mehetek újra?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A jogosítványhoz szükséges eü vizsgáról kérdezel?
2008. okt. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha arról kérdezel: nálunk egyáltalán nem azok, itt aki semmit sem tudott, az is átment...komolyan, egy stabil oldalfekvést nem tudott elmondani.
2008. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen arról.Nekem az megy, de a 75 kérdés már nem annyira:D
2008. okt. 27. 14:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az nem baj, ha nem szakszöveggel mondod el a tételt, és az sem ha vmi nem jut eszedbe, ugyanis vannak annyira rendesek hogy kérdeznek ha leblokkolsz.

Egyébként a lényeg, hogy azért légy tisztába az anyaggal, olyat ne csinálj amitől meghalhat a baba:)de tényleg, és akkor nem lesz gond.Ők is tudják hogy semmi értelme ennek a vizsgának, mert alkalomadtán olyat csinálnál ami nagyobb kárt okozna, vagy neadjisten ha tényleg megtörténik a baleset , előbb ájulnál el minthogy fel tedd a vénás kötést.

Szóval nyugi, nézd át töréseket, a vérzéseket és a fektetést.Sok sikert!

2008. okt. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez is mint a többi vizsgáztatófüggő. Általában rendesek, de pl. amikor nekem volt 4en mentünk be és 2embert megvágott, pedig nem voltak teljesen hülyék a témához. Szerencsére nekem meglett.
2008. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapesten csinalod, akkor a XI. ker-ben levo vizsgahelyet nagyon tudom ajanlani. Kedvesek, senkit se buktattak meg, meg azt se, aki nem tudta a kerdesre a valaszt. Allitolag a Mester utcai vizsgahelyen pedig szigoruak.
2008. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a József Attila színház mögötti vizsgahelyen voltam és nekem meglett, mert tudtam mindent, de a lány aki a párom volt a gyakorlat bemutatásánál nemtudott valamit, és nyúzták-nyúzták de nem ment neki, erre be kellett neki mutatnia az összes fektetési módot, amit tudott és meglett neki! Szóval rendesek voltak és a nyúzáson is a segítséget értem :)
2008. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy EÜ vizsga csak smafu! Ha eljártál oktatásra akkor már tudsz mindent! Amennyiben mégsem, inkább jogsit se szerezz! Tudom már 8 osztály sem kell hozzá, de inkább mégse! Vagy, ha mégis akkor, ha látsz az útszélén vérezni akkor csak hívd a mentőket, ne csinálj mást, nehogy lenyomoríts (tudod, gerinc sérülések)! Mindenesetre nem kell parázni tőle! Vizsgán a párom ledadogott... stabil oldalfekvésbe kellett volna gyűrnie engem. Fogalma sem volt, hogy mit hova. Amikor nem figyelt oda a vizsgáztató akkor gyors felvettem a pózt. A kölök átment. Őt is megkértem, hogy ne vegyen majd ki az autóból, mert lehet, hogy elfelejti ellenőrizni a gerincemet. Minden esetre nem csak a tanár tud segíteni, nagy a sanszod, hogy sikerül!!!
2008. nov. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!