Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha van nappalis diákigazolvány...

Ha van nappalis diákigazolványom érvényes címkével egész tanévre, viszont már nem abba az iskolába járok, hanem egy esti gimnáziumba, akkor vállalhatok diákmunkát október végéig?

Figyelt kérdés
Nálam maradt a diákigazolvány, utazásnál érvényes, viszont nem tudom, hogy diákmunkánál érvényes-e. Iskolalátogatásit is vittem be szeptemberben a diákszövetkezethez, utána váltottam iskolát. Az biztos hogy engednének dolgozni, de nem tudom hogy a NAV-nál jogosult vagyok-e most diákmunkára. Ha tudtok segíteni, a válaszokat előre is köszönöm.

2018. máj. 2. 11:16
 1/5 stewie200 ***** válasza:
Igen, oktober vegeig vallalhatsz vele munkat. Tavaly ugyanigy voltam. Iskolalatogatasit vittem es ennyi
2018. máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Estiből tudnék iskolalátogatásit kérni csak, estisek nem vállalhatnak diákmunkát, csak nappalisok. Akkor októberig nappalisnak számítok?
2018. máj. 11. 13:03
 3/5 stewie200 ***** válasza:
Azt irtad vittel be iskolalatogatasit, ami aztjelenti hogy a 2017/18-as tanevre "bebiztositottad" magad diakmunka szempontbol. Ugyhogy hajra
2018. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) csak azt hittem iskolatátogatásit minden félévben be kell vinni
2018. máj. 12. 11:26
 5/5 stewie200 ***** válasza:
Azt csak egyetemistaknak kell:) ha jol tudom
2018. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!