Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Baratnom hulye volt es nem...

Baratnom hulye volt es nem jelolte be a szakot felvin, mik a lehetosegei?

Figyelt kérdés

Olyan szakot celzott meg amivel majd “jol keres”, nem hallgatott ram es nem jelolt be egy masik szakot ami tenyleg evek ota erdekli, raadasul siman bejutna, es nem is ertelmetlen.

Mik a lehetosegei? Potfelveteli, keresztfeleves, jovo evi?

Amit nem jelolt be az a japan szak. (Nem tudom konkretan melyik)


2018. máj. 16. 11:55
 1/1 anonim ***** válasza:
62%

Nem feltétlen volt annyira hülye. A japánszak múló hóbort is lehet, és valóban nem igen lehet belőle megélni. Nekem is voltak japánfan ismerőseim. Ezt a két lányt nem vették fel évekig. Viszont helyette elmentek a szakot indító egyik egyetem (KRE) japán nyelvtanfolyamára. Évekkel később, egyik anglisztikát, másik hispanisztikát végezve sokkal jobban járt. Természetesen évekig jártak mellette a japán tanfolyamra is.


A kérdésedre is válaszolva; Pótfelvételit augusztus közepén hirdetnek. Ha maradt üres hely egy-egy szakon, költségtérítéssel még lehet csatlakozni.

Keresztfélévben nem rémlik, hogy indulna japán szak.

Jövő év pedig evidens.

2018. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!