Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Néprajzra felvehetnek angol...

Néprajzra felvehetnek angol nélkül?

Figyelt kérdés
Németet tanultam hivatalosan középsuliban, de utáltam, nem tudok németül és az érettségim is hármas lett. Utolsó évben megtanultam autodidakta módon angolul, de akkor már nem engedték belőle az érettségit, a nyelvvizsgához pedig még nem vagyok elég magabiztos. Ha meglátják, hogy hivatalosan csak németül tudok és azt is szarul, romlanak az esélyeim?
2018. jún. 2. 23:09
 1/4 anonim válasza:
Hová jelentkeztél néprajzra? Egyébként ha egyetem, a diploma megszerzésén kívül nem nagyon lesz szükséged nyelvekre
2018. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pécs. A szakirodalom miatt gondoltam.
2018. júl. 18. 13:46
 3/4 anonim válasza:

A külföldi néprajzi szakirodalom nyelve inkább a német, ahogy én tapasztaltam. De BA-n nem igazán elvárás, inkább mesteren.

Egyébként én most végeztem mesteren, bár nem Pécsen, de ha bármi más kérdésed van, tudok segíteni :)

2018. júl. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fel
2019. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!