Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van valaki hasonló helyzetben?

Flora08 kérdése:

Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem az e-felvin keresztül egy alapszakra, levelezőre. Már van egy diplomám, ez alapján számoltatom a pontjaimat. Feltöltöttem a dokumentumok közé, a leckekönyvemmel együtt. Két iskolába jelentkeztem, az egyik már feldolgozta, meg is kaptam annyi pontot, amennyire számítottam, viszont a másik mellett még mindig az áll, hogy "Feldolgozás alatt". (Ráadásul ez ugyanaz az intézmény ahol végeztem.) Egyszer kaptam felszólítást hiánypótlásra, kérték a hallgatói azonosítómat. Megadtam, két nap múlva fel is dolgozták. Igaz, hogy sokan csak most kaptak meg bizonyítványokat (középiskolai év végi eredmény, nyelvvizsga), de én ezt még januárban feltöltöttem, és csak az egyik helyen került elfogadásra. Tudom, hogy rengeteg dokumentumot, adatot kell feldolgozniuk, de lassan lezárul a hiánypótlási időszak. Félek, hogy ha valamiért elutasításra kerül 11-e után, akkor már nem fogom tudni újra feltölteni. Előfordulhat ilyen? Van valaki ilyen helyzetben?

2018. júl. 2. 12:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!