Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni az általáno...

Hol tudom megnézni az általános iskola 1. osztály szöveges értékelés értelmezését?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az a szöveg?
2010. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem érted meg, amit a tanító írt? Pedig nem kell hozzá kódfejtő kulcs, ékes magyar nyelven van írva a szülőknek. Írd ide, majd én "értelmezem" neked.
2010. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megértem amit ír,a követelményt nemtudom!!! Ugyanis azt mondták az oktatási hivatal honlapján fent van mit KELL tudni a gyereknek! Az értékelés pedig azt írja amit tud a gyerek! A honlapon csak tanároknak van "anyag"! Egyébként a tanár ajánlotta évzárón,nem kell hülyének nézni! PL. a gyereknek lassú folyamatos az olvasása! Na erre én azt hittem nem jó,de ez a követelmény ez nagyon jó! A többit is szeretném értelmezni! Volt akinek írták hogy eszközzel számol,ennyit,eere kiderül az nem jó! Ugye van mit értelmezni és ne haragudj nem írom ide neked ,nem vagyok hülye ,értem én is ,a korkövetelményt nemtudom csak...
2010. jún. 19. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Rosszul tetted fel a kérdést. Nem a szöveges értékelés értelmezése kell neked, hanem a követelmény. Ezt kerettanterv címszóval lehet megtalálni (bár nem túl érdekes olvasmány).

[link]

Illetve az iskola konkrét helyi tanterve is valószínűleg fenn van az iskola honlapján a dokumentumok között.

2010. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm .átnézem amit küldtél,de az iskola honlapját ne emlegessük,mert tavaly frissítették,de ott sincs fent a követelmény!
2010. jún. 20. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!