Menjek koleszbe?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szlovákiának lakok,de el szeretnék menni középsukiba Budapestre. Ezzel az a gond, hogy csak a koli marad lehetőségként. De félek a kilótól, főleg a szigorú szabályok, kevés szabadidő, és kevés kimenő miatt. Mi a véleményetek? Mit tegyek? Vannak lazább koleszek is?

2019. ápr. 26. 22:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve még kifelejtettem, hogy ami leginkább zavarni hogy keveset lehet csajokkal lógni, és nem biztos hogy a szükségleteimet sikerülne megoldani ha 3-4-en lennénk szobán...
2019. ápr. 26. 22:43
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A "szükségketeket" a wc-n szokták megoldani. Van koedukált koli, ahol el vagytok különitve, de pl szilón is keveredtek, meg az aulában és az udvaron is így tudsz velük is lógni.

Én nem pesten voltam koliba, de a lányokkal privát talit meg lehetett oldani a szabadban is, tudtam pár jó helyet. Biztos van ilyen pesten is, sőt sok helyen szobát is lehet bérelni ilyenekhez. Kimenő időben meg lehet mindent oldani.

2019. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj ha azt sem tudod leírni hogy menjek
2019. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!