Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felsőoktatásba jelentkeztem,...

Felsőoktatásba jelentkeztem, Szerdán adtam fel postán az érettségi bizonyítványomat, de az E-felvis oldalamon még mindig nincs feldolgozva. Felhívjam őket telefonon vagy várjak?

Figyelt kérdés

Persze, tudom ,hogy sok a jelentkező és sok az adat, de a sorrendmódosításomat már elfogadták, és azt tegnap változtattam meg, igaz, hogy nem postán, hanem interneten keresztül.

Nektek megvan már minden?


2010. júl. 6. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg 2-3 munkanap a feldolgozás,szóval múlt szerda óta már megcsinálhatták volna...Sztem azért hívd fel őket..Biztos ami biztos..
2010. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem semmi gond.

Én is szerdán adtam fel és éppen fél órája néztem meg még nekem sincs feldolgozva...

Nagyon el avnank maradva én még regisztrációs csomagot sem kaptam....2x felhívtam öket azt mondták legyek türelemmel...

2010. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*vannak
2010. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én se kaptam még reg.csomagot

de ma feladtam a pótló dokumentumokat.

2010. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Na és hova ha szabad tudnom?:)

Én PTE-BTK.

2010. júl. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ne töltsem fel inkább scan-elve is?
2010. júl. 6. 15:10
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddig válaszokat:)
2010. júl. 6. 15:10
 8/13 czibles ***** válasza:
100%

én sckenelve töltöttem fel két hete csütörtökön.

következő hétfőn vagy kedden néztem akkor fel volt dolgozva, rá másnapra és azóta feldolgozás alatt van...

2010. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
20%

Jajjj a sok elégedetlenkedő fasz, aki képtelen belegondolni egy hülye helyzetbe, és naponta 650x teszi fel a kérdést, hogy még nincs feldolgozva a dokumentumom. Mégis mi a faszt vársz??? 140 ezer jelentkező dolgait leszarják, és egyből a tiédre fognak koncentrálni?

Fel tudod fogni, hogy mennyi idő még lekérik az érettségi, nyelvvizsga eredményt a központi nyilvántartásból? Elárulom neked, hogy a napokban töltötték fel az iskolák az érettségi eredményeket a központi gépre.

Telefonálgass csak, ahhoz van agyad.

Nekem tavaly a ponthatárok kihirdetése előtti nap dolgozták fel a dokumentumaimat, és jééé semmi probléma nem volt.

2010. júl. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó! Az iskolák már az érettségi bizonyítvány kiállításakor feltöltötték az eredményeket a központi rendszerbe, csak úgy megsúgom. Két éve, mikor előrehozott infót tettem, pont azért nem kaphattam meg én a tanúsítványom, a rendes érettségizők meg a bizonyítványuk, mert lehalt a rendszer. Amúgy egyetértek veled, de ne írkálj baromságokat!
2010. júl. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!