Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Úgy érzem elrontottam az...

Úgy érzem elrontottam az írásbelimet, hogy nyugtassam meg magam?

Figyelt kérdés

A két fő tantárgyból nézegettem a megoldókulcsokat és bepánikoltam hogy mindenhol veszítettem pontokat, nem számoltam össze a pontjaimat, nem tudom hogy a levelem (esszém) mennyire lett jó, de tiszta pánik van rajtam. :( Csak június elején tekinthetem meg, hogy nyugodjak meg addig? Nagyon tanulok a szóbelikre, de mellette csak erre tudok gondolni.

Köszönöm.



2019. máj. 10. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Majd a szobelivel felhuzod meg az esszé is biztos húz rajta ;)


Ha meg ne adj’ isten idén nem jutsz be, jövőre megpróbálod újra 🙂


Egyébként hány százalék a cél?

2019. máj. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy ?
2019. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Magyar meg töri ?
2019. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt próbáld meg beláttatni magaddal, hogy bárhogy is sikerült, az most már olyan, amilyen, akkor is, ha ezzel stresszeled magad, meg akkor is, ha leszaromtablettát veszel be, és érdemesebb az utóbbi hozzáállást választani, mert az előbbi csak elveszi az energiádat a szóbelire való készüléstől.
2019. máj. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!