Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyarorszagon szereztem egy...

Magyarorszagon szereztem egy foiskolan kozgazdasz diplomat. Van olyan szervezet, amelyik meg tudja mondani, hogy ez mit er kulfoldon?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy ha pl. beviszem vagy elkuldom hozzajuk, akkor atkonvertaljak a diploma illetve az index alapjan, hogy ez a diploma mit er amerikaban. Milyen college vagy master kepzesenek felel meg es esetleg milyen munkat vallalhatok vele.

Vagy csak siman fordittassam le angolra es egyenlo lesz egy amerikai felsofoku vegzettseggel?


2008. nov. 12. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ahol elsz kulfoldon, ott vidd be a diplomadat az egyetemre, es ott kerdezd meg! Kerd oket hogy segitsenek elindulni hol tudhatod meg a diplomad erteket kulfoldon!
2008. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van HR-es ismerősöd, akkor kérdezd meg őt.. Ha véletlenül nem tudná, biztosan tud tanácsot adni
2008. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!