Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jár valaki dietetikus levelező...

Jár valaki dietetikus levelező képzésre a Semmelweis Egyetem Egészségtudományi karára?

Figyelt kérdés
Nem találtam pontos információkat a levelező képzésről. Az érdekelne hogy milyen gyakran kell bemenni,lehet e ezekről az alkalmakról hiányozni, mennyi óra van és tulajdonképpen hogyan zajlik a képzés.

2019. jún. 17. 09:26
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Remélem még aktuális, igaz én nappalis vagyok, de tudok pár mondatot mondani róla. Egy félévben úgy tudom 3 konzultációs hét van, azon részt kell venni. Az órarend az etk.semmelweis.hu oldalon lesz fent. Úgy tudom komolyan veszik a katalógust viszont van pár tanár aki enged hiányozni. Tanulni ugyanazt tanuljátok, mint mi a nappalis, viszont a vizsgák általában könnyebbek (nem lenézésként, de ez tény). Nem tudom az életkorodat, de levelezős általában idősebbek vesznek részt, vagyis nem friss érettségizők. Az előadások Újpesten az Erkel utcában zajlik, ez egy kollégium ahol a földszinten és az első emeleten tantermek vannak kialakítva. Nektek kevesebb tárgyból van egyetemi gyakorlatotok, illetve tesi nincs. Úgy tudom, hogy a kórházi gyakorlat ugyanaz, mint nappalis. Félév végén megadott óraszámban kell teljesíteni.

Nagyjából ennyi jutott eszembe, ha kérdésed lenne írj nyugodtan, megpróbálok válaszolni.

2019. júl. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!