Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME villamosmérnökire milyen...

BME villamosmérnökire milyen mennyiségű alaptudás kell/ajánlott programozásból?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy amit gimiben tanultam programozásból azt teljesen elfelejtettem. Egyetemre nagy valószínűséggel a BME villamosmérnöki szakra fogok menni, és látván hogy a legmagasabb kredites tantárgy a programozás, most nyáron újratanultam/tanulom a gimnáziumi tananyagot programozásból. De kételyeim vannak azzal kapcsolatban hogy ez elégséges lesz-e ahhoz hogy az egyetemhez úgy kezdjek neki hogy érteni fogom hogy miről van szó órákon. Valakinek ezzel van tapasztalata? Akármilyen tanácsot örömmel meghallgatok! Előre is köszi szépen!

2019. júl. 22. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nulla. Azért 7 kredit, mert az az elvárás, hogy 0-ról gyere fel. Ha tudsz, akkor az előny, de nem szükséges. Én is 0 progtudással mentem, nem az a legnehezebb tárgy amúgy sem.
2019. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!