Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Interjút kell készítenem...

Interjút kell készítenem péntekre. Milyen téma lehetne, ami nem unalmas, és könnyen kivitelezhető? Kivel csináljak?

Figyelt kérdés
Hogy készül az interjú aki tudna valami segítséget esetleg honlapot az írjon
2008. nov. 25. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Annak idejéna, mikor mi kaptuk ezt feladatnak, én a nagymamámmal készítettem interjút. Nagyon érdekes lett, arról beszélgettünk, hogy mennyiben volt más az élet, amikor ő volt fiatal, mint most. Rengeteg érdekes dolgot mondott, egyre több kérdés jutott eszembe, és nagyon jó kis anyag lett belőle. (egyébként ha beírod google-ba, hogy interjúkészítés, akkor egy csomó oldalt kidob, ahol erről olvashatsz)
2008. nov. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
én egy bábasszonnyal és megjelent újságban is :D persze én is onnan szedtem a kérdéseket
2008. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!