Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Abigél-milyen jelképes személy...

Abigél-milyen jelképes személyek, tárgyak vannak a regényeben? (abigél szobrán kívül)

Figyelt kérdés
milyen hiedelem fűződik hozzájuk?

2021. jan. 16. 14:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Mennyi pénzt adsz, ha megcsinálom a házidat helyetted, lusta gyerek?
2021. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

ó, kedves 1-et, szóval te még nem láttad, hogy valaki házi feladat kérdést tett volna fel erre az oldalra?

Mert vannak, akik konkrétan több kérdést fel tudnak tenni, és vannak, akik még válaszolnak is rá.

Nekem van 20 feladatom.

Egyet nem tudok, fel merem tenni egy kérdés feltevő oldalon, erre valami hülye nekem esik, hogy usta vagyok. Köszönöm.

Köszönöm a hasznos választ, azt, hogy én vagyok a lusta, és hogy pár jókedvében lévő másik még fel is nyomta 100%-ban jóra.

2021. jan. 16. 14:53
 3/16 A kérdező kommentje:
*1-es, *lusta
2021. jan. 16. 14:54
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

Szia!

Pl: Kőnig tanár úr, akiről kiderül, hogy ő Abigél

2021. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Google 3. találat:

[link]


Ha nem akarod elolvasni legalább keress rá

2021. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4 köszönöm, esetleg tudsz még valakit/-mit?

#5 elolvastam, tetszett, de nem jutnak eszembe jelképes dolgok

és amúgy a linkben, amit küldtél, le vannak írva? mert én nem láttam :/

2021. jan. 16. 15:09
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Azért az között, hogy valaki valamit nem ért és elmagyarázzák neki, meg az között, hogy te csak idehányod a kérdést és mi meg komplett választ írjunk, van némi különbség, nem?

Másrészt az utolsónak igaza van, legalább annyi eszed lenne, hogy utánanézz vagy osztálytársakkal beszéld meg. De mondjuk egyszerűbb másokkal megcsináltatni. Gondolom olyan elfoglalt vagy, hogy csak így megy.

2021. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%
Persze, elolvastad, de nem emlékszel semmire. Aha. Ja.
2021. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hogy lehet hogy valaki egy komplett olvasónaplót berak a kérdésbe, első válaszoló HASZNÁLHATÓ válasz kész regény

én meg felteszek egy kérdést, mert TALÁN nem jut eszembe, mindenki itt gyűlölködik

#7 komplett válasz alatt 1-2 szót értesz? mert nekem ennyi is bőven elég lenne pl. abigél-->jelképes személy, kerek 1 egész szó, vagyis komplett, agyondolgozott válasz. valóban.

#8 persze, anonim utálkozni, könnyű. aha. ja.

nem emlékszem semmire, ezért tudtam a többi KÖNYVHÖZ KAPCSOLÓDÓ kérdésre egyedül, net nélkül válaszzolni. milyen érdekes, ugye? aha. ja.

2021. jan. 16. 15:45
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

4-es vagyok, én sem értem minek beszólni egy idegennek, ha nem tudsz/akarsz segíteni görgess tovább, én nem értem mire ez a sok rosszindulat ne haragudjatok...

Örüljetek neki, hogy ti is elolvastátok/láttátok, mert egy nagyon jó regény! Hirtelen nekem sem jut több eszembe, pedig nagyon sokszor láttam és olvastam is..


Kérdező, talán jelkép lehet még a hamutartó, amit később Abigél visszajuttat Ginához, ezzel igazolva, hogy az apja rábízta.

Horn Mici, aki szintén ellenálló Kőnig tanár úrral együtt.

Mráz úr, aki segít Gina szökésében, új személyiséget ad neki.

Tényleg nem igazán tudom, milyen "jelképeket" kellene mondani még..

2021. jan. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!