Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hivatalos levélben tudna...

Hivatalos levélben tudna segiteni valaki?

Figyelt kérdés
Házi feladatként kaptam hogy irnom kell egy hivatalos kárbejelentő levelet a biztositónak amelyben beszámolok a káreseményről,az a baj hogy nem tudom hogy mit irjak,valaki tudna segiteni?

2021. ápr. 16. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ezzel túl sok mindent nem árultál el. Meg van adva hogy mi a kár vagy miben keletkezett kár és csak valami körítést kell kitalálni, vagy ennyi az összes infó? Egyébként ha rákeresel hogy "How to write an insurance complaint?" akkor fogsz majd ötleteket kapni és hasznos kifejezéseket is találhatsz.
2021. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ennyi infót kaptunk,kárnak bármit lehet irni,az a lényeg hogy 120-200szó legyen
2021. ápr. 16. 21:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem irni hogy villámcsapás érte a házat.
2021. ápr. 16. 21:10
 4/5 krwkco ***** válasza:
57%

"nem tudom hogy mit irjak"

Azt, hogy: kárbejelentő levél. Bele a googliba. Feljön egy csomó kép a különféle ügyfelek által beküldött levelekből. Lesd el a formátumot és a tipikus tartalmat.

2021. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom segít-e valamit, de a valóságban így néz ki egy kárbejelentő email:


"Tárgy: (Nincs Tárgy)


Üzenet:


Csatolmány: GALAXY0112.JPG"

2021. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!