Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Saját vállalkozást kell...

Saját vállalkozást kell kitaláljak magamnak és bemutatni házi feladatként holnapra. Valaki segítene? (Nagyon sürgös!)

Figyelt kérdés

Próbálom érthetően elmagyarázni, hogy ne legyen belőle félreértés! (bemásolhatnám mondjuk a Classroomon kiadott feladat szövegét, de nem akarom, hogy keresővel ne lehessen rátalálni!)


Gazdasági -és jogi alapismeretek tantárgyból az a házim holnapra, hogy ki kell találnom magamnak egy saját vállalkozást, majd be kell mutassam magát a vállalkozást és a termékeit PPT formájában (lehet akár humoros is, csak értelmes is legyen)! Egyetlen gondom van mindössze (a lámpalázon kívül): nincs hozzá ihletem, és nem tudom, hogyan néz ki egy ilyen PPT, hogyan kell felépíteni, meg hogy egyáltalán hogyan kell egy saját vállalkozás ötletét bemutatni! Tehát azt sem tudom, hogyan álljak neki az egésznek!


(Egyébként nem vagyok egy Fortnite-csicska, és nem konkrétan azt kérem, hogy valaki csináljon nekem kész PPT-t, hanem csak olyan iskolai tanulóknak szóló oldalakat linkelni, ahol ehhez kapok támpontot!)

Prezi-vel próbálkoztam, de nem találtam ott semmit!


Köszönöm a segítséget előre is!



2022. jan. 6. 16:35
 1/2 kerekesbelaocsibacsi ***** válasza:
100%
Szerintem a legegyszerűbb PPT-vel megcsinálni. Lehet mondjuk az, hogy mivel foglalkozik a cég. Milyen termékeket ad el, ezeknek mi a funkciója, hogy működik a cég. Mi a helyzet az alkalmazottakkal. Beszállítók, terjeszkedés, célok a további 5 évre. A cég múltját is lehet.
2022. jan. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem egyetemen volt ez egy egesz feleves feladat, az otleteleshez tudok kuldeni neked anyagot, ha az megfelel. Beszeljunk privatban!
2022. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!