Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan tanuljam meg gyorsan a...

Hogyan tanuljam meg gyorsan a németházit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagy némettes de mindne nap ad fel házit, szöveget h tanuljuk meg..:S és nemtom én olyan gyorsan jól megtanulni! Valki adjon ötletet, h hogyan lehetne..:) köszii
2010. szept. 23. 19:54
 1/4 anonim válasza:
Fontos, hogy fordítsd le, értsd meg, hogy mit jelent, úgy már nem lesz olyan nehéz
2010. szept. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
levan forditva értem a szöveget..de németül kell megtanulni.:S és az olyan nehéz nekem. :S egyszerűen németett nem tom megtanulni..:S:S:S
2010. szept. 23. 20:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor fordítsd le, és előbb a számodra ismeretlen szavakra próbálj koncentrálni, ne magára a szövegre. Próbáld megtanulni a szavakat (persze főnévnél névelő, többesszám, rendhagyó igénél pedig az összes formáját, mert ezek nagyon fontosak) és utána próbáld a szöveget megtanulni. Kicsit időigényes megoldás, de lehet, hogy hamar belelendülsz és jobban fog menni. Sok sikert! :D
2010. okt. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jó ötlet! Csak nagyon időigényes egyik napról a másik napra kell megtanulni szöveget és +-ba van másból is házi..:/

és nincs időm ennyire..:S de azért megpróbálkozom ezzel a módszerrel :)

2010. okt. 6. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!