Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nagyon rossz a szókincsem "Az...

Nagyon rossz a szókincsem "Az emberi természet" ről kell írnom saját véleményt minimum 2 oldalt! Valaki?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak te tudhatod, hogy mi a véleményed... Ezt más nem tudja helyetted megírni.
2022. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De legalább hiteles vagy. A mai világban ez is nagy dolog! (A szókincs nem "rossz", hanem szegényes.)
2022. dec. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lívia268 válasza:
Szerintem olvas utána. A szókincsed is gyarapszik és a témáról is többet fogas tudni.
2022. dec. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Igazából nem tudom, hogy akik ilyen "kérdéseket" küldenek be, mit várnak a válaszolóktól, - mert hogy megírni nem fogják helyetted azt, amire buzdítod őket, abban biztos lehetsz! Nem jó helyen kopogtatsz, kérdező!
2022. dec. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Senki nem kérte, hogy írd/írjátok meg helyettem lehet oldalakat, könyveket ajánlani nem rögtön a rosszra gondolni kedves utolsó válaszoló.
2022. dec. 15. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:

5: de mi is csak ugyanazt tudtuk volna csinálni, amit te is megtehetsz:

Beírnánk a g-betűs keresőbe, hogy "az emberi természet". És végig kéne nézegetni a találatokat.

Ezt akartad megspórolni?

2022. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!