Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Honnan ered a macska? És még...

Honnan ered a macska? És még mi, amit tudni érdemes róla?

Figyelt kérdés
minden infót, amit tudtok róla, légyszi írjátok le, pl. eredete, érdekességek... köszi :)
2010. okt. 13. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Google a barátod.
2010. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Wiki meg a barátnőd...

Núbiai macska, vadmacska

Kr.e. 4000 körül

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
tudod én nem találtam egy rendes oldalt, de ha olyan nagy szád van, miért nem tudsz linkeket küldeni??
2010. okt. 13. 17:47
 4/8 A kérdező kommentje:
bocs, az elsőnek ment és nagyon köszönöm :) + zöld kéz :)
2010. okt. 13. 17:48
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
Mert feltétleztem van annyi agyad, hogy google-ba beírd: macska avgy macska származása, látom tévedtem.
2010. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Google.hu

Wikipédia.

Startlap kereső.


Rögtön 3 oldalt mondtam neked. Luxus beírni a keresőbe azt, hogy macska és kiírni amit kell? Nem igaz, hogy nem találtál rendes oldalt, csak lusta vagy...

2010. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
A keresést ugyanúgy tanulni kell, mint bármi mást, úgyhogy ne szóljatok le senkit azért, mert nem tudja, mit kell beírni!
2010. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Jaj menj már, ne mondd hogy annyi ész kell ahhoz, hogy valaki beírja gugliba, hogy macska... Az idióták meg sajnos nem kezdenek el kihalni, hogy védeni kelljen őket.
2010. okt. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!