Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Matek/fizika/kémia házi...

Matek/fizika/kémia házi feladatot (vagy dolgozatot, next level puskázás) mesterséges intelligenciával íratom meg, hogy időt és energiát spóroljak és azzal foglalkozzak, ami érdekel. Ez mennyire gáz vagy csalás?

Figyelt kérdés
jan. 15. 09:43
1 2
 11/11 gergelice16 ***** válasza:
100%

A házi feladat arra van, hogy megértsd az anyagot, és begyakorold. Ha a házikat nem te írod meg, egy adagban túl tömény lesz a tananyag, így sokkal nehezebb lesz felkészülni a dolgozatra.

Sokkal praktikusabb többször kevés időt eltölteni a tanulással, mint egyszer sokat. Arról nem is beszélve, hogy így jobban megmarad.

Bár nem akarok képmutató lenni, érettséginél én is a felelés előtti nap tanultam meg az irodalmat, mert tudtam, hogy nem azzal akarok továbbtanulni. Sikerült is 4-esre, de ennek az az eredménye, hogy szánalmasan gyengék az irodalmi ismereteim, amit így utólag kicsit bánok.

jan. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!