Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Írnátok nekem egy osztrigáról...

Írnátok nekem egy osztrigáról szóló verset?

Figyelt kérdés

Állatrendszertan előadáson az egyik tanár azt mondta (gondolta vicces lesz), hogyha valaki ír a vizsgalapra osztrigáról szóló verset, kap plusz pontot.


Nem tudom, mennyire gondolta komolyan, de próba szerencse alapon akartam keresni egy rövidet. De egy nagyon hosszún kívül egyáltalán nem is találtam.


Egyébként meg vicces lenne. :)


2009. jan. 4. 12:00
 1/9 A kérdező kommentje:

Hmmm, most olvasom, kicsit félreérthető voltam. :)

Szóval egy létező vers címére lenne szükségem.

2009. jan. 4. 12:01
 2/9 anonim válasza:
70%

Itt van ni egy osztriga

Kezdődhet az orgia

2009. jan. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hátulról a 3.verszakban van osztriga említve,szóval nem egészen arról szól...


[link]

2009. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2009. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is az lett volna kövi ajánlatom,amit előttem írtak.:-(.-az első válaszoló-
2009. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy foglalkoztatok a kérdésemmel, de sajnos ezt a kettőt már én is megtaláltam. A La Fontaine-esre írtam, hogy nagyon hosszú, az Arany János versben pedig tényleg csak egy szó erejéig.


Egyébként találtam egyet angolul, de azt sajnos "csak" egy blogger írta, nem költő :(


Ha van egy kis időtök és több szerencsétek, mint nekem, próbáltok nézni még? Előre is köszönöm :)

2009. jan. 4. 16:37
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsi első, hogy lepontoztalak, csak egyáltalán nem volt hasznos a válasz.


De viccesnek vicces volt :)

2009. jan. 4. 16:38
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tim Burton-nek van most egy ilyen kis verseskötete, a Rímbörtön - avagy az Osztrigasrác mélabús halála és más történetek. Ott lehet hogy találnál osztrigásat is..


[link]

2009. jan. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Például:

Köln.hamburg oszt Riga

2009. ápr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!