Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Önéletrajzot alá kell írni?...

Önéletrajzot alá kell írni? Mit írjak róla a kiselőadásba?

Figyelt kérdés

Kis előadást tartok az Europass önéletrajzról. Először általánosságban szeretnék az önéletrajzokról, de nem tudom mivel kezdjem, hogyan fogalmazzam meg. Találtam több önéletrajz formát, de csak az egyikhez írták oda a mintában hogy alá kell írni. Most akkor alá kell vagy sem?

Tudnátok tippeket adni az előadáshoz is? Köszönöm szépen!


2010. nov. 3. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Bevezetésnek ajánlom:

[link]


Majd:

[link]

[link]


Végül:

[link]

[link]

[link]


Legvégül:

[link]

europass.cedefop.europa.eu/img/.../type.../CVTemplate_hu_HU.doc


Úgy tudom alá kell írni, hiszen ezzel igazolod, hogy a beírt adatok valósak!


Előadás:

1. Az önéletrajz fogalma, funkciója

2. Formai követelmények (általánosan)

3. Típusai

4. Europass fogalma, lényege

5. Europass minta bemutatása

6. Önálló feladat saját elkészítése


Kivetítő, projektor ha van, akkor prezentálhatnád. Ha nincs, akkor vázlatot írj a táblára,hogy lássák, hogyan épül fel az előadásod.

A többiek leírják a füzetbe, kiegészítve azzal, amit mondasz.

Fénymásolj mintákat, hogy minden padban legyen!

2010. nov. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell alláírni, mert ez nem hivatalos levél.
2010. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Juj nagyon szépen köszönöm a részletes választ! Igen én is így gondoltam a felépítést, köszönöm a linkelt oldalakat, hasznát vettem. Prezentációként kell előadni, kivetítve, már elkészült, csak már meg az a probléma, hogy azt mondta a tanár, hogy pár perces legyen és csak az europass.

Dehát szerinted is kell bevezető meg ilyesmik. Igaz?

Köszönöm szépen nagyon a választ!

2010. nov. 13. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!