Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Milyen könyvajánlót írjak? (lent)

Milyen könyvajánlót írjak? (lent)

Figyelt kérdés
Olvasta valaki - Voltaire-Candide, Golding-a Legyek Ura, Petőfi-az apostol és -J.D.Salinger Zabhegyező c. könyvét? Én elolvastam és röviden össze kéne foglalnom őket, hogy miről szólnak de egyáltalán nem megy! kérlek titeket, aki olvasta segítsen!! egyedül nem tudom ezt megoldani. Meg kéne fogalmaznom, hogy mi az üzenetük. Már megpróbáltam, de nem megy, nem értem..Hét vége a határidőm, légyszíves segítsetek!!
2011. szept. 24. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mégis mi nem megy egy ilyen egyszeű feladatban? Elindítania Wordöt?
2011. szept. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. nem tudom megfogalmazni a könyvek üzenetét. egyszerűen nem megy.. elolvastam őket, de nem igazán értem az üzenetüket, és azt kéne leírni..
2011. szept. 24. 22:51
 3/4 anonim válasza:

Nem tudom,hogy hogyan nem lehet megérteni egy mű üzenetét,de mindegy...

Megpróbálok segíteni:

Candide:

[link]


A legyek Ura:

[link]


Az apostol:

[link]



Zabhegyező:

[link]



Ezek műelemzések röviden,kiírhatsz belőle mindent ami lényeges.

2011. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. szept. 26. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!