Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Képleírást kell írnom irodalom...

Képleírást kell írnom irodalom órára! Hogy kezdjem? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Ez a második, és nincs ötletem. A múltkor Mona Lisáról írtam, de most valami olyan kellene ami részletes, vagyis sokat lehet róla írni. Link kellene, hogy hol találok ilyen képeket, és valami példa, hogy kezdjek bele!( A kép bármilyen lehet, de persze normális, hogy tudjam beadni )(8.o. )
2011. okt. 16. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg talán Munkácsyval kapcsolatban találni valamit. Róla sokat írnak/írtak. Esetleg ez is lehetne:


[link]


Munkácsy Mihály Krisztus-trilógiája.

2011. okt. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó de ez azért nem jó, mert ezen az oldalon maga a történet van, nekem meg a képről kell írnom, hogy hol helyezkedik el mi , meg mi ennek az oka , mire utal stb.
2011. okt. 17. 14:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdekel ez a képsorozat? Mert itt három képről is írhatsz egyszerre és elég sok szereplője van. Ha igen, akkor esetleg még utána nézek, hogy mit írnak róla, de ha már mást választottál, akkor nem akarok feleslegesen keresgélni.
2011. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem választottam képet , de ha megtennéd akkor megköszönném ( most péntekre kell )
2011. okt. 17. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szívesen nekiállok, de ez nem öt perc. Azt tanácsolom akkor, hogy válasz először képet, szépen megírod, hogy melyik az, aztán együtt nekiállunk keresgélni. Jó?
2011. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OKÉ köszi
2011. okt. 17. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!