Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Plakát feladat. Mutasd be a...

Plakát feladat. Mutasd be a várpalotai Vegyészeti Múzeum kiállítási anyagát! Miért ebben a városban hozták létre? Ismertesd történetét és mutass rá országos –és európai jelentőségére! (Plakátkészítés és leírás)

Figyelt kérdés
Lécci segitsetek,sose csináltam még ilyet és jó lenne ha holnapra kész lenne,egy darabig tudom hanyagolni....
2011. nov. 6. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is menj el a várpalotai Vegyészeti Múzeumba!

Vedd meg valamelyik ismertetőjüket, hogy tudjál ollózni belőle.

Miért ebben a városban hozták létre? Mert ilyen meg olyan vegyipar vala ottan.

Ismertesd történetét és mutass rá országos –és európai jelentőségére!

Kérdezd meg a múzeumban, vagy olvasd el a prospektusokat, hogy van-e máshol vegyészeti múzeum a világon? Ha igen, biztos a várpalotai az első.

Azt már Neked tanították, hogy mekkora lehet egy plakát, hány mezőre osztható, s mennyi információt szabad zsúfolni rá.

2011. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyészeti Múzeum? Várpalotán, azaz itt? Születésem óta élek itt, és ismerem az egész várost, lehet hogy én vagyok tudatlan, de semmiféle Vegyészeti Múzeumról hallottam még. Pedig eddig azt hittem, az összesben voltam már...
2012. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Thury-várban van. Honlapja:

[link]

2012. jan. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!