Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Olvastátok Sheila Hockentől...

Olvastátok Sheila Hockentől az Emma meg ént?

Figyelt kérdés

mi a véleményetek róla?

tudnátok vmit irni a vakok,látássérültekről a könyv alapján?

mert erről a könyvről kell beadandót irnom,csak nem tudom,hogy mi legyen a bevezetés.

Szerintetek mivel kezdjem? :D


2009. máj. 8. 01:30
 1/3 anonim válasza:

Miért nem keresel rá a tartalomra a neten? biztos sok tartalmi leírás van a könyvről! Egyébként én olvastam, de már olyan régen volt, h nem tudnék neked hasznos infót adni róla :)

[link]

[link]


Még az is lehet, h újra elolvasom:)

2009. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Első vagyok :)

Én egyébként bevezetésben írnék pár sort a vakság általi nehézségekről az életben, az emberek hozzáállásáról ezzel kapcsolatosan, illetve a kutya-ember viszonyról, a kutyák megérzéseiről, ösztöneiről:) pár mondatot a labrador fajtájának jelleméről :)

Sok lehetőség van sztem ezzel kapcsolatban! Nehéz lehet nekik a világban sötétségben, ezt sztem elég jól ki lehet fejteni!

Jó munkát :)

2009. máj. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi,hát sajna nincs elemzés róla a neten,csak rövid tartalom.

Hát már majdnem kész vagyok vele...

azért segitett a válaszod :)

2009. máj. 9. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!