Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angol házi: London. Segítene...

Angol házi: London. Segítene valaki a fogalmazásban?

Figyelt kérdés
Körülbelül 15-20 mondatra lenne szükségem. Angol nyelven írott fogalmazásról lenne szó. Előre is köszönöm aki segít ;)
2011. dec. 1. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

írd meg! lesz aki kijavítja


google: london ;)

2011. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

az a gond hogy nem bírja kijavítani senki :/

amúgy a google a barátom, de hibátlanul nem rakja össze nekem ő sem :)

pedig arra lenne szükségem, esetleg 1-2 helyesírási hiba max.

Tudna valaki segítenii? :)

2011. dec. 1. 14:13
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]

A wikipedia segít. :-) Remélem tudtam segíteni.

Ha mégsem akkor szólj mert az angol tankönyvemben van Londonról szöveg. Másolhatok ki párat.

2011. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megköszönném :)
2011. dec. 3. 10:06
 5/11 anonim ***** válasza:
ember, ha ide beírtad volna, amit összehoztál, akkor kijavítottuk volna
2011. dec. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Drága pesszimista válaszadó: nem kell felkapni a vizet, csak nyugi. Ha nem tudsz normális ötletet adni, csak kötekedni akkor puszi-pá ;)
2011. dec. 3. 10:09
 7/11 anonim ***** válasza:

London in the 21st century is certainly the most diverse city ever. This is one of the reasons why it was chosen to host the 2012 Olympic Games. More than 300 language are spoken by the people of London, and it has 50 nationalities with populations of more than 10,000.

Firstly, London is a place of business. Londoners have the fewest bank holidays in Europe and work hard the longest hours. People come for jobs and money. But that is not why they stay. Language is a one reason. Another surprising reason is the character of the London people. They are not as friendly as some other nationalities. But this has advantage people leave you alone, and you are free to live your own life. Finally, the most delicious reason is a food. You can have dinner in more than 70 diferent nationalities of restaurant any night of the week. Londoners' enthusiasm for foreign food creates thousands of jobs for new communities.

All Londoners, old and new, have the same principles. They work hard, love their children, and move out of the city centre as soon as they can afford it!

Húúúúúúú Na szóval kimásoltam ez van benne az angol könyvbe amiből tanulok. :-) Nem tudom, hogy milyen szintű fogalmazást kell írnotok mert lehet, hogy ez túl komoly még neked (vagy talán túl egyszerű??!!)

Ha nem tetszik nem ilyen jellegű kell akkor meg ahogy már korábban is ajánlottam a wikipédiából sok szép mondatot ki lehet lesni.

Remélem azért tudtam segíteni.

2011. dec. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem tökéletes. Ebből jó pár mondatot kimásolok + wikipédia + saját fejemből és szerintem tökéletes lesz. Köszönöm a segítséget. :)
2011. dec. 4. 10:48
 9/11 anonim ***** válasza:
nézz már utána, hogy a pesszimista szó mit jelent...
2011. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

a lényeg nem a pesszimista szón van ha nem a többin ;

jahh és abbana pillanatban jobb nem jutott az eszembe ;)

2011. dec. 7. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!