Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Demi Lovátóról kell írjak,...

Demi Lovátóról kell írjak, mint példaképemről, és kellene pár jelző, értékelés Demiről, hogy miért nézek fel rá, és hogy miért szeretnék rá hasonlítani? Írnátok pár dolgot róla? Külső és belső tulajdonságokat egyaránt?

Figyelt kérdés

2012. jan. 18. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha a példaképed tudnod kéne hogy,..miért is..=/
2012. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, nekem Demi a példaképem! Nagyon szívesen segítek neked!:)

Kezdjük a külső tulajdonságaival: szerintem ő egy gyönyörő lány. Az alakjával voltak problémái (majd részletezem azt is...) de ennek ellenére most nagyon szép vékony az alakja. Bármilyen ruhát húz fel, festi be a haját vagy sminkeli ki magát, az jól áll neki:)

Belső tulajdonságok: nagyon tehetséges énekes- és színésznő. Minden karaktert kiválóan elő tud adni és gyönyörű hangja van. Nagyon erős és kitartó. Kiskorában sokat bántották az iskolában, hogy kövér. Demi vagdosni kezdte magát. Majd felfedezték nála a bulímiát. Demi nemrég több hónapra bevonult egy rehabilitációs központba, ahol meggyógyították. A sok probléma ellenére most új dalokon dolgozik, amik szerintem az eddigi legjobbak!:)

Ha le kellene írnom, hogy miért nézek fel rá, én ezt írnám: "Szerintem Demi csodálatos lány! Kiemelkedő a tehetsége éneklésben, zenélésben és színészkedésben. Kitartó és erős. Gyönyörű és nem beképzelt. Nekem Demi a példaképem!"

Pár érdekesség: Demi a két csuklójára nemrég a "Be Strong" szavakat tetováltatta. Azt mondta, hogy ezt mindig látja, és ez fog neki erőt adni ahhoz, hogy minden problémát meg tudjon oldani.

Demi "Get Back" című klippjében egy piros kesztyűt visel, amit Amerikában már szinte mindenhol kapható. Ez lett a divat.

Demi legjobb barátnője Selena Gomezm akivel állítólag nerég ősszevesztek, és vége lett a barátságuknak, amit a "Barney and friend" című gyerekműsorban kötöttek.

A teljes neve: Demetria Devonne Lovato

Remélem tudtam segíteni!:) Ha van még kérdésed akkor írj bátran!

2012. jan. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

miért választottad őt példaképnek, ha még azt sem tudod miért nézel fel rá? -.-'

akkor már inkább írnál anyukádról vagy nemtudom

2012. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!