Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Általános iskola 3. osztályába...

Általános iskola 3. osztályában milyen kötelező olvasmányok lesznek? Létezik hogy 25 ezer forint értékben kérnek könyvet? Vagy csak a párom exe néz hülyének minket?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom most végezte el a harmadik osztályt, nekünk tavaly 19 000 Ft volt, szóval sajnos elképzelhető, hogy ilyen sok lesz. Nálunk olvasónapló volt, lehetett választani, a Kinizsi, a Két Lotti és a Kincskereső Kisködmön között.
2009. aug. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
25 ezret mondott a kötelező olvasmányokra,és ezen felül 11 ezret a tankönyvekre. ez gy volt nálatok is hogy csak a kötelező volt ennyi,
2009. aug. 8. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
25 000 a kötelezőkre? Szerintem ez hülyeség, bocsi azt hittem, hogy 25 000 a tankönyv. Nem kötelezhetnek erre, plusz hány könyvet akarnak kiolvastatni szegény gyerekkel? Szerintem elég rosszul tudja.
2009. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezőket nem is kell megvenni, kiveszed a könyvtárból és kész.
2009. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legnagyobb baromság amit csak halottam.

Kötelezőt elég ha könyvtárból kölcsönzöd..

Még ha igaz is lenne...akkor is...az oltári sok könyv...

Max 1-2-3 könyv szokott lenni..

Nekünk pl harmadikba még kötelező se volt...

2009. aug. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

nem lesz 25000 kötelezőre a tankönyv más tészta ,

a két Lotti, Vuk, kincskereső kis ködmön, (de lehet hogy Pál utcai fiuk, néhány helyen hamar elolvastatják legyen idő másokra ) az esélyes .

2009. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is könyvtár párti vagyok! Én is ennyi idősen szerettem meg a könyvtárat!
2009. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Könyvtár vagy antikvárium...


A tankönyveket is szerintem meg lehet venni használtan másoktól csak el kell kérni a szerzök neveit és a címeket vagy az ISBN számot ha van!!


Van ám eszük a tanároknak lehúzni az embereket,

Ráadásul a legtöbb tankönyvet tanár írja!!!


Ha a sógorom tanár lenne én is bizonyára az ő könyvét vetetném meg az egész iskolával!!

2009. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kini76 válasza:
Kislányom 3. osztályos. Eddig elolvasták a Kinizsit, vele párhuzamosan a Két Lottit kezdték el. Mindkettőből olvasónaplót is írtak. a téli szünetre fel van adva "kötelezően" ajánlotként Karstner valamelyik másik műve + olvasónapló! Ezeken kívül már a szeptemberi szülői értekezleten szólt a tanárnő, hogy idén még a Vuk és a Szeleburdi család lesz terítéken. Ez normális jelenség??? Természetesen ezekkel párhuzamosan megy az olvasó könyvükből is a tanterv szerinti anyag + az nyelvtan és a fogalmazás.Matekból és magyar nyelvből van egy munkafüzetjük mely elméletileg szorgalmi, de aki nem csinálja kapja az 1-est! Ha szorgalmi akkor miért kapnak 1-est??? A gyerekem megtanulta már Mátyás király életét - mikor hol született, mikor hol halt meg, mikor volt magyar király, milyen egyéb király volt, milyen nyelveken beszélt, mit tanult, kik voltak a szülei, ki volt a tanítója, feleségei. Ja és persze Kinizsiről szintén!Ez normális 3. osztályban? Még ide sorolhatnám a környezetet, a rengeteg gyűjtőmunkát amit a gyerekeknek végezni kell, a matekot stb. Komolyan én magam értelmiséginek vélem (persze ez szubjektív :-)), de nem rémlik, hogy mi ilyeneket tanultunk volna 3. osztályban!!!Ja és gyerekeink sporttagozatosok, azzal a kiegészítéssel, hogy kézilabda kiemelt sportág az iskolán belül és ok gyerek nem csak az iskolába, hanem iskolán kívül is jár egyesületbe sportolni. Kérlek ha van tapasztalatotok, hogy ez elfogadható jelenség írjátok meg nekem, mert sajnos azon a ponton vagyunk, hogy a gyereket kivesszük az iskolából.
2011. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!