Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Pál utcai fiúkból olvasónapl...

A Pál utcai fiúkból olvasónapló kell írni aki tud rá néhányra válaszolni azt megköszönném?! Többi lent  negatív kommenteket nem kérek!

Figyelt kérdés

Hasonlítsd össze a Pál utcaiak és a vörös ingesek vezérét!

Mit jelent? diákabrak:

Mit jelent a Pál utcaiaknak a grund?Fogalmazd meg néhány mondatban!

Milyen külső jelek segítették erősíteni a Pál utcaiak összetartozását?(zászló,csatakiáltás stb. )

Hogyan gyűjtötték és óvták a gittet az egylet tagjai?

Nemecsek jellemzése (külső,belső tulajdonságai)

KI és miért vált árulóvá? Hogyan próbálta becsületét visszanyerni?

Mi történt Nemecsekkel a füvészkertben az első és a második "látogatáskor?

Hogyan mentette meg a kisfiú a grund-ot?

Mi lett a grund sorsa?



2013. máj. 8. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

bocsi előre is az offért, de :

- ha már nem olvastad el, miért nem nézed meg a filmet egészen könyvhű (amennyire én emlékszem rá)

- rossza kategória

- ha már lusta voltál és nem olvastad el a könyvet , akkor legalább ahhoz ne legyél lusta, hogy keress egy oldalt ahol fent van a pál utcai fiúk olvasónaplója

az ilyen gyerekeket mint te legszívesebben felképelném. a kérdések a könyv olvasása után teljesen egyértelműek, egyébként ( pedig én jó 4 éve olvastam és nem igazán szerettem.

2013. máj. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

8!!! éve olvastam és most is tudom a válaszokat. Egyike a legjobb kötelező olvasmányoknak. :) Szerintem szánd rá magad. De van egy 60as évekbeli film, az nagyon hűen átadja. Törőcsik Mari szerepel benne, de főleg külföldiekkel.

Bezzeg, amikor nekünk olvasónaplót kellett csinálni, nem ilyen gagyi kérdések voltak. :D

Ha nem akarod elolvasni, megnézni a filmet, akkor bepötyögöd a google-ba...

2013. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!